Tableau Desktop

Tableau Desktop

تبلو دسکتاپ (Tableau Desktop) تمام عناصری را که برای دسترسی، ویژوال و تجزیه و تحلیل داده های خود نیاز دارید، ارائه می دهد.

توسط نرم افزار Tableau با یک رابط بصری drag & Drop می‌توانید تحلیل های پنهانی را که برای سریع‌تر تصمیم‌گیری موثر در کسب‌وکار خودتان نیاز دارید، کشف کنید.

Tableau desktop - تبلو دسکتاپ
تبلو دسکتاپ برای صاحبان کسب و کار

تبلو دسکتاپ - کمک به تمامی صاحبان کسب و کار

به صاحبان کسب و کار (Business Developer) در تمام سطوح دانش کمک کنید تا با داده ها تصمیمات بهتری بگیرند. فوراً با داشبوردهای Tableau مخصوص صنعت و کسب و کار خود که از پیش ساخته شده است شروع به تحلیل کنند.

آنالیز داده خودکار و بهبود بهره وری با استفاده از هوش مصنوعی و ML که کارشناسان کسب و کار تجاری را به پاسخ های مورد نیازشان هدایت می کند و به متدهایی که آنها را درک می کنند، ارتباط می گیرد.

نرم افزار تبلو دسکتاپ

هم اکنون بیش از هر وقت دیگری، مردم برای انجام بهتر وظایف خود نیاز به دسترسی به داده ها از طریق ابزار هوشمند تبلو دارند، اما همگان ارتباط یکسانی با دیتاها ندارند. 

خرید تبلو دسکتاپ

Tableau Product

 تبلو جامع ترین و عمیق ترین نرم افزار هوش تجاری در ایران است. تمام تکنولوژی تبلو بوسیله انیشتین پیشرو در صنعت Salesforce ساخته شده است.

tableau server

Tableau Server

Tableau cloud

Tableau Prep Builder

لایسنس Tableau

لایسنس تبلو در 2 مدل نامحدود زمانی و سالانه می باشد. 

در حالت نامحدود زمانی هیچگاه نرم افزار نصب شده منقضی نمی شود اما در حالت یکساله، از زمان نصب به مدت یکسال می توانید از نرم افزار تبلو استفاده کنید و پس از یکسال می بایست آن را باید تمدیدکنید.

لایسنس Tableau

Tableau Viewer

از طریق فعال سازی لایسنس تبلو ویور (Tableau Viewer) دسترسی به داشبوردهای موجود برای تیم ها و سازمان ها امکان پذیر است.

Tableau Explorer

با فعال سازی لایسنس تبلو اکسپلور (Tableau Explorer) داشبوردهای موجود را ویرایش کنید. این لایسنس برای تیم ها و سازمان ها در دسترس است.

Tableau Creator

داده های خود را از طریق لایسنس تبلو کریتور (Tableau Creator) به هم وصل کنید،داشبوردها را در تبلو دسکتاپ منتشر کنید.

Additional Products

راه‌های بیشتر برای دیدن و درک داده‌هایتان

Tableau GPT

Tableau GPT

tableau public

Tableau Public

Tableau Cloud